12.04.2011 21:02

2.kolo Školského turnaja 2011

IV.E & GVOZA Red Cocks 3:5 (2:4)
góly: Klimašovský 2, Konárik 2, Haver

Hodnotenie: Zápas s kvalitným súperom pred početnou diváckou kulisou sme mali od úvodných minút pod kontrolou,keď sma sa ujali veďenia po góle Konárika.Potom sa oba celky dlho nevedeli presadiť ,až v druhej polovici prvého polčasu sa 2x presadil Klimašovský,keď najskôr zvyšoval na 2:0 a potom upravoval na 3:1 , keď ho súper nechal úplne nekrytého.Vzápätí sme inkasovali gól na 3:2 ktorým sme znervózneli a v dôležitom úniku nás podržal skvelým zákrokom Mintál,ktorý zneškodnil samostatný nájazd dvojgólového strelca súpera Ďuricu. Od tohto momentu sme definitívne prebrali iniciatívu, pridali pekný gól Havera a Konárika a nebyť zbytočného gólu v závere sme sa mohli tešiť aj z vyššieho víťazstva. 3.kolo sa odohrá v PO 18.4.2011 s II.A medzitým sa určí dátum dohrávaného 1.kola